Semináře na rok 2020/21

Vážené dámy, pánové, klienti, kamarádi 😊,

obracím se na vás s prosbou o vaši pomoc formou zpětné vazby (hodnocení, doporučení, schválení…). Každý názor vítám, i ten zdánlivě negativní, protože vše nás posouvá a učí… Proto vás žádám o otevřenost!

Připravuji semináře na další školní rok. Níže zasílám témata, a vás prosím o vyjádření.

 1. Který seminář by byl pro vás přínosný a chtěli byste ho absolvovat. Nebo zadejte témata, která vás zajímají. Pokud máte zájem o něco, co je mimo mě, mohu se pokusit domluvit někoho, kdo s tím má zkušenosti…
 2. Jaké časy byste uvítali. Sobotní dopoledne 8,30 až 11,30; nedělní odpoledne 16 až 19; v pracovním týdnu večer 18 až 21? Jednotlivé semináře jsou cca na 3 hodiny, ale dají se poskládat i jako celodenní, odpolední, víkendové, i případně obohatit o další cvičení a povídání.
 3. Cena za osobu a jeden seminář (3 hodiny) je 480 Kč. Je cena obvyklá, odpovídající a přijatelná?
 4. Vše může probíhat v Nehvizdech v centru Your Place, v Přerově v Penzionu, Čelákovicích i v Praze. V ostatních místech po domluvě. Napište mi váš zájem a místo, kde byste chtěli seminář uskutečnit (můžete sami domluvit místo nebo mi poslat na někoho kontakt, více (včetně hromadné ceny) po emailu nebo telefonu 797 976 976).

Témata seminářů

Všechny semináře jsou určeny pro širokou veřejnost (na věku ani kilech nezáleží). Pro začátečníky i pro ty, kteří již něco o konkrétním tématu vědí. Vždy se totiž najde něco, co nás může obohatit 😊.

 • Základy jógy – něco málo z historie, cíl jógy, jóga u nás a její styly, dýchání, správné provedení pozic a sestav, na co si dát pozor… povídání i cvičení.
 • Zdravá jóga – cvičení v souladu s naším nastavením těla a způsobem života… povídání i cvičení.
 • Tři hodiny jógy – různé styly jógy, pránajáma a další techniky. Po cca 20 minutách budeme střídat jógové cvičení, dýchací techniky, další cvičení např. oční cviky, relaxaci, meditaci apod.
 • Pohled na stravu jako na životní styl – druhy stravování, co ano a co ne, paradoxy, diety, proč zdravé věci nechutnají…
 • O jídle – jídlo ovlivňuje naše zdraví, myšlení i náladu, z čeho získáváme energii, je možné žít bez jídla, proč potřebujeme pít…  
 • Jak pracovat se svou myslí – je náš život předurčený, jak vpustit změny do svého života… praktické návody, stanovení cílů a techniky k jejich dosažení.
 • Jak se starat o páteř – složení, funkce, náš životní styl, strava, pohyb, energie… Víte, že některými cviky a správným dýcháním lze eliminovat např. skoliózu páteře… povídání i cvičení (cviky z jógy, fyzio i podle Dornovy metody)
 • Jak se starat o klouby – složení, funkce, pohyb, strava, jak si pomoci při obtížích, domácí lékař… povídání i cvičení (cviky z jógy, fyzio i podle Dornovy metody)
 • Lymfatický systém – proč je důležitý, jak pomoci sobě a svým blízkým od otoků, bolestí, při hojení nebo jak podpořit imunitní systém… Na semináři se také naučíme základy lymfatické masáže.
 • Čakrový systém – naše energetické tělo, souvislost s našim tělesným i duševním zdravím, s naší vitalitou, schopností telepatie a léčení… povídání, zaměřování pozornosti, meditace.

Velice vám všem děkuji, že jste dočetli až sem, a teď jen prosím o vaši reakci. Nemusíte vymýšlet nic složitého, jen potřebuji znát váš názor, který mně pomůže v dalším rozhodování. Může to být např.: Semináře mě nezajímají, chci si jen zacvičit“! HOTOVO😊.

Samozřejmě pokud máte cokoli na srdci nebo na jazyku potažmo na klávesnici, sem s tím 😊.

I jakékoli vyjádření k mým hodinám, doporučení na rozdělení na jemnou a dynamičtější jógu, zařazení něčeho dalšího… např. prožitkového semináře cca 1 a půl hodiny se cvičením, úvahou a využitím různých technik pro dosažení určitého záměru/přání…

Díky moc všem, těším se na setkání při cvičení nebo na některém semináři či víkendu, s úctou Lucie Pastírová

Namasté