Harmonizace rezonančním hudebním nástrojem

Harmonizace těla, mysli i duše pomocí rezonančního nástroje

Co to je a pro koho to je vhodné?

Harmonizace rezonančním nástrojem spočívá v unikátním vibračním působení na celé tělo fyzické i duševní. Je vhodná pro dospělé i děti, pro zdravé i nemocné. Její vliv je velmi hluboký a vedle uvolňujících a uklidňujících účinků působí i velmi blahodárně v oblasti regenerace, rehabilitace a bazální stimulace, což je podpora vnímání, komunikace a pohybových schopností.

Harmonizace rezonancí přináší i nové, velmi příjemné a objevné zážitky pro každého klienta. Otevírá další, jemnější rovinu našeho vnímání. Klientům je velmi příjemná a rádi se k ní vracejí.

Harmonizační rezonanci se dá velmi dobře využít i u zvířat. Ta jsou daleko vnímavější a intuitivnější než většina lidí, a proto se u nich dá dosahovat velmi rychle pozitivních výsledků například při odstraňování stresu (nedobrých dřívějších zkušeností) nebo v případě nemoci (rychlejšího uzdravení).

Celý svět je o vibracích.

Pusťte si tohle video. Je v něm mnoho odpovědí na otázky které si každý z nás alespoň jednou v životě položil. Budou vám podány důkazy o věcech, o kterých jste měli pochybnosti. Začnete se na vše dívat trochu jinak, a hodně věcí vám začne dávat smysl. Možná začnete lépe chápat i svůj život a jeho zákonitosti. https://bubenstesti.cz/video/?g=2#last-video

Jak harmonizace probíhá?

Může se použít samostatně, nebo jako součást jiné procedury (masáže, cvičení, relaxace, meditace…).

  1. Klient se pohodlně usadí a společně se pomocí nástroje naladíme. Poté už jen klient vnímá tóny a jejich vibraci a nechá se jimi unášet a harmonizovat. Nebo klient může sám zkusit hrát na nástroj a postupně se zcela intuitivně odevzdat tónům. 
  • Klient se uloží na lehátko nebo na něm už leží po předchozí relaxaci (masáž, lávové kameny), zavře oči, uvolní se, začne se soustředit jen na svůj nenucený dech a nechá na sebe působit rezonanci, kterou vydává rezonanční hudební nástroj umístěný na jeho těle.

Jak to funguje?

Při harmonizaci se celé tělo a mysl jemně rozechvívá a rozpouští se napětí fyzické i mentální. Začíná se rozvíjet jemnější vnímání, doplňují se potřebné tóny k plnému vyladění těla, mysli i duše, a tělo dostává šanci ke své přirozené regeneraci.

Co je přirozená regenerace?

Naše těla jsou vybavena k plnému fungování a uzdravování, ale svým způsobem života jim klademe nemalé překážky. Pak přicházejí nemoci fyzické i duševní… Rezonanční harmonizace je jednou z možností v odstraňování překážek a tím navrácení se k přirozenému uzdravování.

Rezonanční harmonizace také velmi pomáhá v meditaci, kterou mnoho lidí není schopno zvládat, protože se jim nedaří zastavit tok svých myšlenek. Zpomalení a zastavení toku mysli je základní úlohou meditace. Tím, že na začátku meditace použijme rezonanční nástroj, snáze dosáhneme stavu volného bytí a využijeme tak rychleji meditačních účinků.

A jaký nástroj používám?

Kovový rezonanční hudební nástroj zvaný gukofon, dnes také známý jako buben štěstí. Je to jeden z nejstarších hudebních nástrojů na Zemi. Byl používán všemi světovými kulturami. Slovo buben není zcela správné, ale dá se použít. Tento hudební nástroj patří do skupiny „idiofonů“, což je složené ze dvou řeckých slov, které lze přeložit jako „stejný hlas“ čili „váš zvuk“.

Vaše osobní údaje (jméno a e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí, budu je na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy. Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání daňového dokladu a případných dalších e-mailů ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.