Semináře

Vážení klienti, ráda vás uvítám na některém z mých seminářů. Všechny probíhají V Nehvizdech nebo Přerově nad Labem, ve velmi přátelské atmosféře. Semináře jsou o povídání i o praktikování. Nic nemusíte, děláte jen to, co vy chcete nebo můžete :-).

Doporučuji si vzít s sebou podložku (nejlépe jógamatku, mám i na půjčení, jen mi to prosím napište, abych jich měla dostatek), polštářek, deku, popřípadě malý ručník a pohodlné oblečení.

Moc se na vás nové i „staré“ klienty těším.

Po vybrání semináře, kde je uvedené datum (ostatní datumy budou určovány průběžně), se nezapomeňte registrovat v rezervačním systému v příslušném dni.

Platbu můžete provést dole na stránce.

V případě dotazů se na mě neváhejte obrátit na e-mail info@jogamaya.cz nebo tel.: +420 797 976 976

Mějte se krásně, zdraví vás, Lucie Pastírová

NAMASTE

Jsem instruktorkou jógy, která si cení zdraví, uznává zákony přírody a jednoty. Své vědomosti a zkušenosti ráda předávám dál tomu, kdo o to stojí :-).


Jak a proč detoxikovat tělo – pondělí 6.12. v Přerově nad Labem od 19.10 do 21.30 hodin a v úterý 7. 12. 2021 od 18.10 do 30.20 hodin v Nehvizdech

Podíváme se na detoxikaci (nejen těla) z různých pohledů. Proč bychom se tomu měli věnovat a jak? Co se v důsledku překyselení děje v našem těle a mysli? Co ovlivnit můžeme, a co už ne?

Příčiny, následky, náprava…

O tom všem si budeme povídat, vysvětlovat, a samozřejmě také praktikovat tělesné cvičení zaměřené na detoxikaci, i na meditaci dojde :-).

S sebou si vezměte podložku, deku a samozřejmě pohodlné oblečení na cvičení.

Cena semináře 300 Kč

Platební brána je dole na stránce nebo v záložce rezervace a ceník, platit můžete také při rezervaci přímo v rezervačním systému online nebo na místě.


Pět Tibeťanů – v úterý 23. 11. 2021 od 18.10 do 20.10 hodin v DC Dráček Nehvizdy (tělocvična 1. patro)

Tato sestava rituálních cviků neboli ritů pochází s největší pravděpodobností z Tibetu, kde ji cvičili mniši pro udržení zdraví a vitality. K nám se dostala začátkem 20. století. Rychle se šířila a získávala na oblibě pro svoji jednoduchost, časovou nenáročnost a účinnost.

Přínosy

Z fyzického hlediska protahuje a posiluje svaly, vazy a klouby. Pozitivně ovlivňuje funkci žláz s vnitřní sekrecí.

Z energetického pohledu kompletně zajišťuje zprůchodnění toku energie našimi energetickými dráhami a jejich centry, čakrami.

Z mentálního vnímání posiluje naše sebevědomí a zlepšuje náladu.

S sebou si vezměte podložku, a samozřejmě pohodlné oblečení na cvičení.

Cena semináře 300 Kč

Platební brána je dole na stránce nebo v záložce rezervace a ceník, platit můžete také při rezervaci přímo v rezervačním systému online nebo na místě.


Lymfatický systém – v úterý 9. 11. 2021 od 18 do 20.30 hodin v DC Dráček Nehvizdy (tělocvična 1. patro)

Lymfatický systém – proč je důležitý, jak pomoci sobě a svým blízkým od otoků, bolestí, při hojení nebo jak podpořit imunitní systém? Na semináři se naučíme základy lymfatické masáže pro domácí praxi. S sebou přiléhavé legíny, ponožky, podložku, případně polštářek.

Cena 300 Kč

Platební brána je dole na stránce nebo v záložce rezervace a ceník, platit můžete také při rezervaci přímo v rezervačním systému online nebo na místě.

seminář o lymfě
letáček

Pondělí 4. 10. 2021 od 19 hodin v tělocvičně ZŠ Přerov nad Labem (boční vchod)

Úterý 12. 10. 2021 od 18 hodin v tělocvičně (1. patro) DC Dráček Nehvizdy

Klienti, co ke mně chodí na jógu vědí, že jsem absolvovala další kurz meditační techniky. Ráda se o ni i o další zkušenosti podělím s vámi všemi, protože věřím, že informace vám budou velmi prospěšné. Meditace je důležitá v každé době, i v té naší. Nejedná se o nic neuchopitelného ani vhodného jen pro „vyvolené“. Dokáže to každý, každý se může učit sám na sobě.

Meditace proč a jak – vysvětlení a vyzkoušení různých technik. S sebou si přineste podložku, meditační sedák nebo kvádřík či polštářek, deku, a pohodlné oblečení. Převléci se můžete na místě.

Délka trvání cca 2 hodiny.

Poplatek dobrovolný po skončení semináře.

Vstup do tělocvičny: Nejprve vstoupíte do zelených plechových vrat z ulice (po pravé straně budovy), pak jsou v levém boku budovy dveře, kde prosím počkáte, přijdu otevřít před 19 hodinou. Cvičíme od 18 a na závěr relaxujeme, tak prosím zachovejte ticho, děkuji. Také si můžete přijít zacvičit jógu od 18 hodin, platba 150 Kč na místě, pokud nemáte permanentku :-).


  • … datum a místo konání – Zdravé funkční klouby aneb jak se o ně starat – složení, funkce, pohyb, strava, jak si pomoci při obtížích, domácí lékař… povídání i cvičení (cviky z jógy, rehabilitace i podle Dornovy metody)
  • … datum a místo konání – Zdravá záda aneb jak se starat o páteř – složení, funkce, náš životním styl, strava, pohyb, energie… Jak si pomoci při bolestech a jak jim předcházet… povídání i cvičení (cviky podle jógy, z rehabilitace, známé i méně známé metody).

  • datum a místo konání Pohled na stravu jako na životní styl – druhy stravování, stravovací paradoxy, diety, proč zdravé věci většinou nechutnají, co jíst, co ne, popřípadě čím to nahradit…

  • datum a místo konání – Jak pracovat se svou myslí – je náš život předurčený, jak vpustit změny do svého života, proč a jak kontrolovat mysl… praktické návody, stanovení cílů a techniky k jejich dosažení. Povídání i praktikování.

  • … datum a místo konání Zdravá jóga – cvičení v souladu s naším nastavením těla a způsobem života… povídání i cvičení.