Semináře

Vážení klienti, ráda vás uvítám na některém z mých seminářů, které probíhají v Nehvizdech, Přerově n/L nebo Kostomlatech n/L ve velmi přátelské atmosféře. Semináře jsou o povídání i o praktikování. Nic nemusíte, děláte jen to, co vy chcete nebo můžete :-).

Semináře jsou na různá témata, která vás zajímají. Uděláme si příjemná dvou a půl hodinová sobotní dopoledne při čaji nebo kávě, protáhneme se, naladíme se a probereme dané téma :-).

Témata jsou: O navyšování vědomí, O stravě; O čakrovém systému a jak a k čemu ho využít; Jak relaxovat a meditovat; O alternativní a celostní medicíně; O pánevním dnu… 

Také si můžete napsat o téma, které vás zajímá. Mohu ho zpracovat nebo pozvat hosta. info@jogamaya.cz

Doporučuji si vzít s sebou podložku (nejlépe jógamatku, mám i na půjčení, jen mi to prosím napište, abych jich měla dostatek), polštářek, deku, popřípadě malý ručník a pohodlné oblečení.

Moc se na vás nové i „staré“ klienty těším.

Jsem instruktorkou jógy, která si cení zdraví, uznává zákony přírody a jednoty.

Své vědomosti a zkušenosti ráda předávám dál tomu, kdo o to stojí :-).

Lucie Pastírová


Jak čelit množství informací, vzrůstajícímu tlaku a stresu?– sobota 2. 3. 2024 od 9 do 11,30 Nehvizdy Na Zámku 618

Každodenní příval nových informací, tlak společnosti i blízkého okolí, vnímáme neustálý menší či větší stres, mozek jede na plné obrátky i v noci… Co to s naším tělem dělá a dá se to vůbec eliminovat nebo to je daná věc momentální doby? Společně najdeme odpovědi a nastavíme si systém, jak se v tom neztratit, ale naopak si vytvořit lepší život.

Nebude to jen o povídání, ale také o vaší aktivitě :-). Každý si vytvoří svoji individuální mapu… Tím lépe porozumíte svým potřebám a eliminujete to, co vás brzdí nebo vám neprospívá…

Cena: 200 Kč

Přihlaste se prosím na email: info@jogamaya.cz


Co nám jóga může nabídnout, abychom se cítili lépe – sobota xx. xx. 24 od 9 do 11.30, Nehvizdy DC Dráček nebo Na Zámku (bude upřesněno)

Jak správně cvičit tělo mysl i duši. Jak to vše v sobě najít a skloubit? Jóga není jen o cvičení, i když i to má pro naše tělo velký význam. Jóga nabízí mnoho odpovědí, technik i doporučení na rozličné otázky. O tom všem si budeme povídat a samozřejmě také trochu praktikovat 🙂

Cena: 200 Kč

Přihlaste se prosím na email: info@jogamaya.cz


UPLYNULÉ AKCE


O stravě a jejích účincích – sobota 27. 1. 2024 od 9 do 11.30 Nehvizdy

Kdy co jíst a co nejíst, jak uchopit diety, půsty a doplňky stravy? Jak působí strava na tělo a mozek? A potřebujeme vůbec fyzické jídlo? Otázek hodně, myšlenek ještě víc. Na tomto semináři si pohled na stravu uspořádáme a zjednodušíme, abychom dokázali pomoci jídlem sobě ale i svým blízkým, pokud o to budou stát… 🙂

Cena: 200 Kč

Přihlaste se prosím na email: info@jogamaya.cz


Čakrový systém a jeho využití.

Neděle 26. 11. 23 od 9,00 do 11,30h, Nehvizdy

Znáte svoji energii, umíte ji vnímat, víte, kudy a jak proudí a jakou rychlostí? A co se stane když je třeba zablokovaná nebo nedostatečná? Můžete si sami pomoci a k čemu to je dobré? Prozkoumáme tuhle oblast na fyzické, mentální i duchovní úrovni. Naučíme se, jak podle symptomů či lékařské diagnózy určíme oslabenou čakru a jak pomoci ní podpoříme příslušný orgán v léčbě. Nebo naopak (pro vnímavé jedince) podle energetického projevu určíme oslabenou tělesnou část a pomocí působením na čakru ho posílíme.

Cena: 200 Kč

Přihlaste se prosím na email: info@jogamaya.cz nebo přes SMS +420 797 976 976


Jak si pomocí jógy rozšířit vědomí aneb poznejte na jaké jste úrovni a proč.

Neděle 12. 11. 23 od 8,30 do 11,00, Nehvizdy DC Dráček nebo Na Zámku (bude upřesněno)

Jste vědomá bytost? Žijete spravedlivý život? Vaše životní situace jsou dané a neměnné nebo si některé, nebo všechny, můžete měnit? Jak si vytváříte svůj život? Jak se žije v různých úrovních vědomí? Je kvantové pole objev našeho století nebo o něm už naši dávní předci věděli? Opět mnoho otázek… Máte v tom jasno, nepřemýšlíte o tom, a nebo se chcete něco dozvědět, případně se podělit o své zkušenosti?

Cena: 200 Kč

Přihlaste se prosím na email: info@jogamaya.cz


Cvičení na záda, klouby, pánev i pánevní dno – sobota 25. 2. 23 od 9 do 12 hodin v DC Dráček Nehvizdy (1. patro, zvonek DS2)

Budeme hlavně cvičit, ale také vše vysvětlím.

Náplň semináře:

 • příčiny bolestí a nefunkčnosti
 • jak si pomoci při bolestech/nefunkčnosti/blokaci
 • jak problémům předcházet
 • jak se svým tělem zacházet
 • jak správně cvičit

Můžete se těšit na povídání i cvičení, na cviky podle jógy, z rehabilitace, z fyzioterapie, techniky a metody známé i méně známé.

S sebou si vezměte podložku, kvádříky, pásek na jógu, velký ručník, deku a samozřejmě pohodlné oblečení.

Cena je 320 Kč


Celodenní prožitkový seminář – v sobotu 14. 1. 23 od 9 do 18 hodin v DC Dráček Nehvizdy

Máte rádi aktivity vedoucí k sebepoznání, rozpoznání svých hodnot a kvalit? Chcete si vyzkoušet jaké to je vystoupit ze své komfortní zóny, zjistit o sobě něco dalšího a naučit se to využívat ve svůj prospěch? Pak jsou takovéto semináře právě pro Vás!

Na tomto celodenním prožitkovém semináři určeném hlavně ženám, budeme mj. sdílet některé své zkušenosti v ženském kruhu, naladíme se na svoji ženskost, povzbudíme ji a naučíme se ji lépe využívat…

 • poznáte více sama sebe
 • objevíte své kvality a bloky a naučíte se s nimi pracovat
 • uvolníte a navýšíte svoji energii
 • navýšíte a rozšíříte své vědomí

A proč byste se tím vším měla zabývat? Protože z pozice uvolnění a vyššího vědomí se lépe žije, lépe se rozhodujeme a lépe chápeme souvislosti i celý život… 🙂

Cena je 520 Kč

S sebou si vezměte podložku, deku, polštářek, pohodlné oblečení na cvičení, šátek na oči, sukni nebo šaty, abyste se cítila hodně žensky 🙂.


Tradiční Čínská Medicína v sobotu 30.4. 2022 od 8.30 do 11.30 hodin v Nehvizdech, DC Dráček, 1.patro

V první části semináře se zaměříme cvičením jógy na stimulaci našich orgánů. Ve druhé části bude povídat o TČM můj host Lucie Sekotová na téma.

Jak být v souladu s ročním obdobím aneb umění pěstování života dle tradiční čínské medicíny

 • Mezidobí Země
 • Péče o náš Střed
 • Léčivý potenciál stravy

Také bude dobrý čaj a něco na zub :-). Pokud budete chtít, můžete donést i Vy něco malého na ochutnání (sladké, slané, ovoce, oříšky…)

S sebou si vezměte podložku, deku a samozřejmě pohodlné oblečení.

Cena semináře 450 Kč

Platební brána je dole na stránce nebo v záložce rezervace a ceník, platit můžete také při rezervaci přímo v rezervačním systému online nebo na místě.


Pánevní dno a múlabandha – pondělí 25.4. v Přerově n/L a ve čtvrtek 21.4.22 v Nehvizdech, vždy od 19.10 do 21.10 hodin

Naučíme se, jak zapojovat pánevní dno při cvičení, jaké psychické problémy v něm můžou být ukryté, proč je důležité nejen pro ženy a jak souvisí s múlabandhou…

O tom všem si budeme povídat, vysvětlovat, a samozřejmě také praktikovat

S sebou si vezměte podložku, deku a samozřejmě pohodlné oblečení na cvičení.

Přerov nad Labem tělocvična ZŠ postranní vchod, Nehvizdy DC Dráček 1.patro (tělocvična/herna)

Cena semináře 300 Kč

Platební brána je dole na stránce nebo v záložce rezervace a ceník, platit můžete také při rezervaci přímo v rezervačním systému online nebo na místě.


Tréning správného dýchání ve čtvrtek 17.3. 2021 od 19.10 do 20.10 hodin v Nehvizdech a v pondělí 21.3. v Přerově nad Labem od 19.10 do 20.10 hodin

Proč je tak důležité správně dýchat, jak využít dechu jako oporu při cvičení, jak pomocí dechu rozvést energii po celém těle, jak dech využít k uzdravení, jak a proč zvětšit kapacitu plic?

Na tyto a další otázky nalezneme odpovědi, ale hlavně se budeme celou hodinu věnovat praktickému nácviku 🙂

Tréning správného dýchání je velmi vhodný po prodělání covidu…

S sebou si vezměte podložku, deku a samozřejmě pohodlné oblečení.

Cena semináře 180 Kč nebo 1 hodina z permanentky

Platební brána je dole na stránce nebo v záložce rezervace a ceník, platit můžete také při rezervaci přímo v rezervačním systému online nebo na místě.


Jak a proč detoxikovat tělo – pondělí 6.12. v Přerově nad Labem od 19.10 do 21.30 hodin a v úterý 7. 12. 2021 od 18.10 do 30.20 hodin v Nehvizdech

Podíváme se na detoxikaci (nejen těla) z různých pohledů. Proč bychom se tomu měli věnovat a jak? Co se v důsledku překyselení děje v našem těle a mysli? Co ovlivnit můžeme, a co už ne?

Příčiny, následky, náprava…

O tom všem si budeme povídat, vysvětlovat, a samozřejmě také praktikovat tělesné cvičení zaměřené na detoxikaci, i na meditaci dojde :-).

S sebou si vezměte podložku, deku a samozřejmě pohodlné oblečení na cvičení.

Cena semináře 300 Kč

Platební brána je dole na stránce nebo v záložce rezervace a ceník, platit můžete také při rezervaci přímo v rezervačním systému online nebo na místě.


Pět Tibeťanů – v úterý 23. 11. 2021 od 18.10 do 20.10 hodin v DC Dráček Nehvizdy (tělocvična 1. patro)

Tato sestava rituálních cviků neboli ritů pochází s největší pravděpodobností z Tibetu, kde ji cvičili mniši pro udržení zdraví a vitality. K nám se dostala začátkem 20. století. Rychle se šířila a získávala na oblibě pro svoji jednoduchost, časovou nenáročnost a účinnost.

Přínosy

Z fyzického hlediska protahuje a posiluje svaly, vazy a klouby. Pozitivně ovlivňuje funkci žláz s vnitřní sekrecí.

Z energetického pohledu kompletně zajišťuje zprůchodnění toku energie našimi energetickými dráhami a jejich centry, čakrami.

Z mentálního vnímání posiluje naše sebevědomí a zlepšuje náladu.

S sebou si vezměte podložku, a samozřejmě pohodlné oblečení na cvičení.

Cena semináře 300 Kč

Platební brána je dole na stránce nebo v záložce rezervace a ceník, platit můžete také při rezervaci přímo v rezervačním systému online nebo na místě.


Lymfatický systém – v úterý 9. 11. 2021 od 18 do 20.30 hodin v DC Dráček Nehvizdy (tělocvična 1. patro)

Lymfatický systém – proč je důležitý, jak pomoci sobě a svým blízkým od otoků, bolestí, při hojení nebo jak podpořit imunitní systém? Na semináři se naučíme základy lymfatické masáže pro domácí praxi. S sebou přiléhavé legíny, ponožky, podložku, případně polštářek.

Cena 300 Kč

Platební brána je dole na stránce nebo v záložce rezervace a ceník, platit můžete také při rezervaci přímo v rezervačním systému online nebo na místě.

seminář o lymfě
letáček

Pondělí 4. 10. 2021 od 19 hodin v tělocvičně ZŠ Přerov nad Labem (boční vchod)

Úterý 12. 10. 2021 od 18 hodin v tělocvičně (1. patro) DC Dráček Nehvizdy

Klienti, co ke mně chodí na jógu vědí, že jsem absolvovala další kurz meditační techniky. Ráda se o ni i o další zkušenosti podělím s vámi všemi, protože věřím, že informace vám budou velmi prospěšné. Meditace je důležitá v každé době, i v té naší. Nejedná se o nic neuchopitelného ani vhodného jen pro „vyvolené“. Dokáže to každý, každý se může učit sám na sobě.

Meditace proč a jak – vysvětlení a vyzkoušení různých technik. S sebou si přineste podložku, meditační sedák nebo kvádřík či polštářek, deku, a pohodlné oblečení. Převléci se můžete na místě.

Délka trvání cca 2 hodiny.

Poplatek dobrovolný po skončení semináře.

Vstup do tělocvičny: Nejprve vstoupíte do zelených plechových vrat z ulice (po pravé straně budovy), pak jsou v levém boku budovy dveře, kde prosím počkáte, přijdu otevřít před 19 hodinou. Cvičíme od 18 a na závěr relaxujeme, tak prosím zachovejte ticho, děkuji. Také si můžete přijít zacvičit jógu od 18 hodin, platba 150 Kč na místě, pokud nemáte permanentku :-).


PLÁNOVANÉ

Pokud máte o nějaký níže uvedený seminář zájem, napište mi na: info@jogamaya.cz nebo volejte: 797 976 976


 • … datum a místo konání – Zdravé funkční klouby aneb jak se o ně starat – složení, funkce, pohyb, strava, jak si pomoci při obtížích, domácí lékař… povídání i cvičení (cviky z jógy, rehabilitace i podle Dornovy metody)
 • … datum a místo konání – Zdravá záda aneb jak se starat o páteř – složení, funkce, náš životním styl, strava, pohyb, energie… Jak si pomoci při bolestech a jak jim předcházet… povídání i cvičení (cviky podle jógy, z rehabilitace, známé i méně známé metody).

 • datum a místo konání Pohled na stravu jako na životní styl – druhy stravování, stravovací paradoxy, diety, proč zdravé věci většinou nechutnají, co jíst, co ne, popřípadě čím to nahradit…

 • datum a místo konání – Jak pracovat se svou myslí – je náš život předurčený, jak vpustit změny do svého života, proč a jak kontrolovat mysl… praktické návody, stanovení cílů a techniky k jejich dosažení. Povídání i praktikování.

 • … datum a místo konání Zdravá jóga – cvičení v souladu s naším nastavením těla a způsobem života… povídání i cvičení.