Jóga

OD 26. 7. DO 6. 8. 21 MÁM DOVOLENOU – NECVIČÍME

Pondělky cvičíme v Přerově nad Labem od 18 do 19 hodin na zahradě Penzionu Polabí (za hezkého počasí), aktuální stav naleznete zde REZERVACE

Zastřešená terasa Na Zámku 618, Nehvizdy

Úterky cvičíme od 17 do 18 a od 18.15 do 19.15 na zahradě s kapacitou cca 10 osob. Při dešti pod pergolou, kam se vejde osob 6. Rezervace v tabulce je nutná. Prvních 6 má místo jisté, další 4 pokud nebude pršet tak také, ale v případě deště ne, na zastřešené terase je místo pro 6. Adresa Na Zámku 618, Nehvizdy. Parkování před objektem. Vstup rovnou do zahrady nebo zvoňte. REZERVACE V případě chladného počasí cvičíme v DC Dráček ale jen od 17 do 18 hodin. Aktuální stav naleznete v rezervaci.

Středy O PRÁZDNINÁCH NE cvičíme v Nehvizdech v DC Dráček Pražská 14 (1. patro) v tělocvičně nebo venku na terase Na Zámku 618 od 19.10 do 20.10 hodin. Aktuální místo naleznete zde REZERVACE

Tělocvična DC Dráček

Platbu za jednotlivou hodinu nebo koupi permanentky na 5, 10 a 18 hodin proveďte prosím přes záložku obchod nebo na místě v hodině.

Ráda učím klienty jak se starat o tělo, mysl i duši.

Těším se na vás, Lucie Pastírová

Pojďte se mnou cvičit! Na věku ani kilech nezáleží 🙂       Kdy a kde?

Zdravou jógu, aby nejen záda nebolela – hatha jógu – power jógu – jin jógu… jógu při svíčkách. 

Permanentky na 5, 10 a 18 hodin (půlroční), naleznete v záložce OBCHOD. Také můžete platit v hotovosti na místě (i jednu hodinu). A nezapoňte, že platbu za cvičení je možné uplatnit v rámci slev u zdravotních pojišťoven!!!  Zpravidla přispívají 500 Kč za rok.

Během hodiny jógy cvičením aktivujeme celé tělo, soustřeďujeme a uvolňujeme mysl, správně dýcháme, prohříváme a zapojujeme svaly, a na závěr relaxujeme. To vše za doprovodu relaxační hudby a uvnitř za jemného svitu svíček.

V některých hodinách vědomě zařazujeme ásanu na podpoření a harmonizaci jedné vybrané čakry.

Jóga podle čaker

Začátkem každého měsíce se učíme cvik pro posílení konkrétního orgánu (dle orgánových hodin). Na závěr hodiny si klienti vytáhnou kartu na daný měsíc, ta je inspiruje nebo nabádá na co se mají v tomto období zaměřit nebo posílit.

Každý člověk je za své tělo zodpovědný a měl by o něj s láskou pečovat a projevovat mu úctu. Vždyť nám slouží 70, 80 i více let. Je potřeba ho nejen správně a kvalitně živit, ale také mu dopřát pohyb a odpočinek. Stejné to je i s naší myslí. Pokud ji necháme skákat z minulosti do budoucnosti a necháme se ovlivňovat chaotickými nebo negativními myšlenkami, pak je i ona unavena a my se necítíme dobře a šťastně.

Moje lekce vám vyrovnají obojí, jak tělo, tak i mysl. Přijďte si to vyzkoušet, a hned budete vědět, jak dobře se můžete cítit :). A pokud budete cvičení praktikovat pravidelně, zaznamenáte velké změny k lepšímu v celém svém životě.

Těším se na vás! Namasté.

Kdy a kde cvičíme

 REZERVACE – 1 KLIK ZDE

V Přerově nad Labem v pondělí od 18 do 19 hodin dospělí v ZŠ Přerov nad Labem (tělocvična – boční vchod) ZATÍM ZRUŠENO – je zde covidové centrum, a o prázdninách je škola zavřená. Cvičíme na zahradě u Penzionu Polabí (v případě deště ne) aktualizaci naleznete v rezervaci.

ZŠ Přerov nad Labem

V Nehvizdech v úterý od 17 do 18 hodin a od 18.15 do 19.15 dospělí venku pod zastřešenou pergolou a na trávě Na Zámku 618 MAPA ZDE v případě chladného počasí jsme v DC Dráček, Pražská 14, aktualizaci místa naleznete v rezervaci.

Zastřešená terasa – Na Zámku 618, Nehvizdy


V Nehvizdech ve středu O PRÁZDNINÁCH NE od 19.10 do 20.10 dospělí v prostorách DC Dráček Pražská 14 na náměstí, budova naproti kostelu (zvonek tělocvična) MAPA ZDE nebo jsme na zahradě (zastřešená terasa + trávník) Na Zámku 618 (v případě hezkého počasí), aktualizaci místa naleznete v rezervaci.

DC Dráček

Nenašli jste zde lokalitu, která by vám vyhovovala, ale rádi byste cvičili se mnou? Budu ráda, pokud mi napíšete na e-mail: info@jogamaya.cz, jaká místa a termíny by vám vyhovovaly ať ve vaší firmě, u vás doma, v tělocvičně či fitku. Vaše návrhy vítám a budu s nimi dále pracovat. I v případě dalších dotazů mě neváhejte kontaktovat.

Pro koho je cvičení vhodné?

Úplně pro každého. Na věku ani kilech nezáleží. Pokud máte nějaká zdravotní omezení, cvičíte dle svých možností. Každá pozice má několik variant od jednodušších po pokročilé. Když budete zároveň se cvičením poslouchat i své tělo, pak mu můžete postupně a bez rizika posouvat hranice.

Co s sebou na cvičení a jak se na něj připravit?

Pohodlné oblečení: legíny a tričko stačí, obuv nepotřebujete. Jestli máte jógomatku (podložku), vezměte si ji s sebou (několik mám na půjčení), malý ručník (cca 50 x 100 cm) a bloček/cihličku/malý polštářek. Šperky odložte, protože brání správnému proudění energií. A minimálně hodinu před cvičením a půl hodiny po cvičení nejezte.

Proč je dobré před vstupem do kurzu absolvovat individuální hodinu?

Pokud nemáte s jógou zkušenosti, na soukromé hodině se dozvíte a vyzkoušíte si, jak správně pracovat se svým tělem, jak mu posouvat hranice, jak správně a kdy dýchat a navíc můžete probrat s lektorem svůj aktuální zdravotní stav a vybrat vhodnou formu jógy. Každý jsme jiný, máme svá omezení a je v zájmu klienta i lektora, aby se jóga cvičila od začátku správně. Na sdílených hodinách není čas se věnovat každému klinetovi. Absolvování individuální hodiny je jen doporučení, né podmínkou.

Po zakoupení lekcí, si nezapomeňte rezervovat hodiny.

REZERVOVAT HODINY

Také někdy cvičíme v přírodě

Pořádáme víkendy více zde

A pořádáme sobotní semináře  více zde