Jóga

SPOLEČNÉ CVIČENÍ ZATÍM NENÍ MOŽNÉ, PERMANENTKY SAMOZŘEJMĚ ZŮSTÁVAJÍ V PLATNOSTI, JEDNOU TO MUSÍ SKONČIT…!

CENTRUM YOUR PLACE, DÍKY OPATŘENÍM SKONČILO V ROCE 2020… :(. ZŘEJMĚ SE PŘESUNEME OPĚT DO DC DRÁČEK NEBO DO NOVÉ HALY. NA HODINÁCH SE DOMLUVÍME. DRAŽŠÍ PERMANENTKY Z YP BUDOU MÍT VÍCE HODIN!

Pojďte se mnou cvičit! Na věku ani kilech nezáleží 🙂       Kdy a kde?

Zdravou jógu, aby nejen záda nebolela – hatha jógu – power jógu – jin jógu… jógu při svíčkách. 

Permanentky na 5, 10 a 18 hodin (půlroční), naleznete v záložce OBCHOD. Také můžete platit v hotovosti na místě (i jednu hodinu). A nezapoňte, že platbu za cvičení je možné uplatnit v rámci slev u zdravotních pojišťoven!!!  Zpravidla přispívají 500 Kč za rok.

Během hodiny jógy cvičením aktivujeme celé tělo, soustřeďujeme a uvolňujeme mysl, správně dýcháme, prohříváme a zapojujeme svaly, a na závěr relaxujeme. To vše za doprovodu relaxační hudby a jemného svitu svíček.

Do každé hodiny vědomě zařazujeme ásanu na podpoření a harmonizaci jedné vybrané čakry.

Jóga podle čaker

Začátkem každého měsíce se učíme cvik pro posílení konkrétního orgánu (dle orgánových hodin). Na závěr hodiny si klienti vytáhnou kartu na daný měsíc, ta je inspiruje nebo nabádá na co se mají v tomto období zaměřit nebo posílit.

Každý člověk je za své tělo zodpovědný a měl by o něj s láskou pečovat a projevovat mu úctu. Vždyť nám slouží 70, 80 i více let. Je potřeba ho nejen správně a kvalitně živit, ale také mu dopřát pohyb a odpočinek. Stejné to je i s naší myslí. Pokud ji necháme skákat z minulosti do budoucnosti a necháme se ovlivňovat chaotickými nebo negativními myšlenkami, pak je i ona unavena a my se necítíme dobře a šťastně.

Moje lekce vám vyrovnají obojí, jak tělo, tak i mysl. Přijďte si to vyzkoušet, a hned budete vědět, jak dobře se můžete cítit :). A pokud budete cvičení praktikovat pravidelně, zaznamenáte velké změny k lepšímu v celém svém životě.

Těším se na vás! Namasté.

Kdy a kde cvičíme

 REZERVACE – 1 KLIK ZDE

V Přerově nad Labem v pondělí od 18 do 19 hodin dospělí v ZŠ Přerov nad Labem (tělocvična – boční vchod)

ZŠ Přerov nad Labem

V Nehvizdech v úterý od 19.00 do 20.00 dospělí v prostorách DC Dráček Pražská 14 na náměstí naproti kostelu (zvonek tělocvična) MAPA ZDE za nedeštivého počasí cvičíme venku na plácku blízko psího výběhu, kde je možné také parkovat. Plácek je na rohu ulic Na Zámku a Do Nehvízdek. Aktuální upřesnění v rezervační tabulce.

DC Dráček

V Čelákovicích ve čtvrtek od 9 do 10 hodin dospělí v tělocvičně u bazénu. ZATÍM ZRUŠENO, pokud máte zájem, napište mi.

Městský bazén

Nenašli jste zde lokalitu, která by vám vyhovovala, ale rádi byste cvičili se mnou? Budu ráda, pokud mi napíšete na e-mail: info@jogamaya.cz, jaká místa a termíny by vám vyhovovaly ať ve vaší firmě, u vás doma, v tělocvičně či fitku. Vaše návrhy vítám a budu s nimi dále pracovat. I v případě dalších dotazů mě neváhejte kontaktovat.

Pro koho je cvičení vhodné?

Úplně pro každého. Na věku ani kilech nezáleží. Pokud máte nějaká zdravotní omezení, cvičíte dle svých možností. Každá pozice má několik variant od jednodušších po pokročilé. Když budete zároveň se cvičením poslouchat i své tělo, pak mu můžete postupně a bez rizika posouvat hranice.

Co s sebou na cvičení a jak se na něj připravit?

Pohodlné oblečení: legíny a tričko stačí, obuv nepotřebujete. Jestli máte jógomatku (podložku), vezměte si ji s sebou (několik mám na půjčení), malý ručník (cca 50 x 100 cm) a bloček/cihličku/malý polštářek. Šperky odložte, protože brání správnému proudění energií. A minimálně hodinu před cvičením a půl hodiny po cvičení nejezte.

Proč je dobré před vstupem do kurzu absolvovat individuální hodinu?

Pokud nemáte s jógou zkušenosti, na soukromé hodině se dozvíte a vyzkoušíte si, jak správně pracovat se svým tělem, jak mu posouvat hranice, jak správně a kdy dýchat a navíc můžete probrat s lektorem svůj aktuální zdravotní stav a vybrat vhodnou formu jógy. Každý jsme jiný, máme svá omezení a je v zájmu klienta i lektora, aby se jóga cvičila od začátku správně. Na sdílených hodinách není čas se věnovat každému klinetovi. Absolvování individuální hodiny je jen doporučení, né podmínkou.

Po zakoupení lekcí, si nezapomeňte rezervovat hodiny.

REZERVOVAT HODINY

Také někdy cvičíme v přírodě

Pořádáme víkendy více zde

A pořádáme sobotní semináře  více zde