Rezervace a ceník

Po zaplacení vybraných lekcí si nezapomeňte

Jednotlivé hodiny (190 Kč) můžete platit v hodině, nebo při Vaší rezervaci přímo v rezervačním systému. Kdo má permanentku a rezervuje si místo, zvolí platbu na místě, tím se vyhne online platbě, která se nabízí (nemohu upravit ani zrušit, je to věc Reservia).

Objednávat přes rezervační systém se můžete nově až na 3 měsíce dopředu. Zrušit lekci můžete ještě 3 hodiny před jejím začátkem, po uplynutí této doby Vaše hodina propadá. Permanentky jsou časově omezeny podle počtu vstupů na 2, 3 a 4 měsíce. Po uplynutí této doby permanentka propadá. Výjimky jsou, pokud máte dlouhodobou nemoc či úraz, v tom případě mě prosím včas kontaktujte, nebo když nemůžete využít svojí permanentku z důvodu mé dovolené či nemoci, v tom případě k tomu samozřejmě přihlížím.

Věrnostní bonus 5% na hodiny jógy a semináře pro stálé klienty.

Jste-li držitelem platné permanentky kde zbývá alespoň 1 lekce a zakoupíte si další pokračující permanentku nebo vstup na seminář, pak uplatněte slevový kód VERNYKLIENT. Bude Vám odečteno 5% ze stávající ceny.

Bonus 3% na hodiny jógy a semináře pro zcela nové klienty.

Jste-li zcela novým klientem, pak při koupi permanentky nebo semináře uplatněte kód NOVYKLIENT. Budou Vám odečteny 3% ze stávající ceny. Akce platí do 28. 2. 2023 na permanentky a semináře.

Vaše osobní údaje (jméno a e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí, budu je na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy. Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání faktury a dalších e-mailů ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu z oblasti jógy a zdravého životního stylu. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.


meditační sedáky

MEDITAČNÍ SEDÁKY

PŘEJÍT NA STRÁNKU

meditační sedáky