Rezervace a ceník

Po zaplacení vybraných lekcí si nezapomeňte

Jelikož se u původního poskytovatele rezervačního systému vyskytl problém s odečítáním kreditů u některých permanentek, máme nový rezervační systém. O svoji permanentku, rezervaci ani případné platby nepřijdete, vše sleduji a doplňuji 🙂

Jednotlivé hodiny (190 Kč) můžete platit v hotovosti.

Objednávejte se přes rezervační systém. Zrušit lekci můžete ještě 2 hodiny před jejím začátkem, po uplynutí této doby Vaše hodina propadá. Permanentky jsou časově omezené podle počtu vstupů na 2, 3 a 4 měsíce. Po uplynutí této doby permanentka propadá. Výjimky jsou, pokud máte dlouhodobou nemoc či úraz, v tom případě mě prosím včas kontaktujte. Pokud nemůžete využít svojí permanentku z důvodu mé dovolené či nemoci, bude Vám samozřejmě prodloužena. Pololetní permanentky platí vždy na konkrétní pololetí, tedy únor až červen a září až leden.

Vaše osobní údaje (jméno a e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí, budu je na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy. Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání faktury a dalších e-mailů ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu z oblasti jógy a zdravého životního stylu. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.