Jóga pro děti ve věku cca 10 až 15 let

v tělocvičně/herně (zvonek DS3, 1.patro) v DC Dráček Nehvizdy Pražská 14.

Začínáme 14. září ve čtvrtek a pokračujeme vždy ve čtvrtek od 17.30 do 18.30.

Jóga přináší dětem radost a klid. Posiluje jejich sebevědomí, učí je uvolnění, soustředění, vnímání svého těla a ohleduplnosti k ostatním. Také pomáhá při poruchách učení. Živé děti zklidňuje, méně aktivní nenásilně povzbuzuje.

A jak vypadá hodina jógy?

Cvičíme, protahujeme se, učíme se ásany a sestavy, dbáme na správné držení těla, učíme se správně dýchat, povídáme si, meditujeme, relaxujeme…

A co s sebou? Tričko a tepláky/legíny. Mikinu na relaxaci. Protiskluznou podložku (jógamatku). Cvičky nepotřebujeme, cvičíme bosí.

Přihlašovat děti můžete přes email: info@jogamaya.cz v případě dotazů můžete také volat na tel.: 797 976 976, pokud to nezvednu, zavolám zpět, asi cvičím :).

Cena za pololetí ( 16 hodin) je 1 760 Kč = za 1 lekci 110 Kč. Čtvrtků za pololetí je od 14. 9 (včetně) 17 (již bez ohlášených svátků a prázdnin). Máme tedy volnou 1 hodinu do konce ledna 24 na náhradu za neočekávanou událost.

Přihlášku a prohlášení si stáhněte zde a vyplněné pošlete emailem na info@jogamaya.cz

Odesláním přihlášky souhlasíte se zpracováním osobních údajů, zásady ochrany zpracování údajů si můžete přečíst zde

Nezapomeňte, že můžete u své pojišťovny čerpat příspěvek na organizovaný pohyb dětí (cca 1 000 až 1 500 Kč za rok).

Podmínky pro účast na lekcích si stáhněte zde

Osobní údaje Vaše i Vašeho dítěte jsou u mě v bezpečí, budu je zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy. Vyplněním přihlášky a prohlášení vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro vystavení faktury, přijetí dítěte do kurzu a zasíláním případných e-mailů ode mě.