Jóga pro děti ve věku cca 9 až 14 let

v tělocvičně/herně (zvonek DS3, 1.patro) v DC Dráček Nehvizdy Pražská 14.

Poslední blok lekcí tohoto školního roku (do konce června): čtvrtky od 17.30 do 18.30, 18. 5., 8. 6., 15. 6. a 22. 6. 2023, tedy 4 hodiny s platbou 400 Kč do 18. 5. 23 (platit můžete i v hotovosti).

Pro platbu (s fakturou) a přihlášku (kdo pokračuje přihlášku již dávat nemusí) sjeďte až dolů.

Jóga přináší dětem radost.

Posiluje jejich sebevědomí, učí je uvolnění, soustředění, vnímání svého těla a ohleduplnosti k ostatním.

Pomáhá při poruchách učení.

Živé děti zklidňuje, méně aktivní nenásilně povzbuzuje.

A jak vypadá hodina dětské jógy?

Trochu odlišně od dospělácké. Děti by měly mít pocit, že si hrají, baví se a cítí se uvolněně. Každá hodina začíná relaxací, soustředěním na dech a své tělo. Pak přijde na řadu rozcvička, při které se děti aktivně podílejí na tom, jaké cviky zařazujeme. Po té plynule přejdeme k ásanám a dalšímu cvičení a povídání. Při hodině používáme jógové karty, různé pomůcky, příběhy apod.

A co s sebou? Tričko a tepláky/legíny. Mikinu na relaxaci. Popřípadě podložku (jógamatku). Cvičky nepotřebujeme, cvičíme bosí.

Přihlašovat děti můžete přes email: info@jogamaya.cz v případě dotazů můžete také volat na tel.: 797 976 976, pokud to nezvednu, zavolám zpět, asi cvičím :).

Cena je vždy za jeden vyhlášený blok lekcí = za 1 lekci 100 Kč s platbou dopředu na celý blok.

Pokud jste neodevzdali přihlášku za rok 22/23, prosím, stáhněte, vyplňte a pošlete po dítěti první hodinu nového bloku, děkuji.

Přihlášku a prohlášení si stáhněte zde

Podmínky pro účast na lekcích si stáhněte zde

Osobní údaje Vaše i Vašeho dítěte jsou u mě v bezpečí, budu je zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy. Vyplněním přihlášky a prohlášení vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro vystavení faktury, přijetí dítěte do kurzu a zasíláním případných e-mailů ode mě.