Jóga pro děti ve věku cca 9 až 14 let

Od 6. 10. 2022 – čtvrtky od 17.15 do 18.15 v tělocvičně/herně (zvonek DS2, 1.patro) v DC Dráček Nehvizdy Pražská 14. Pro platbu a přihlášku sjeďte až dolů.

Jóga přináší dětem radost.

Posiluje jejich sebevědomí, učí je uvolnění, soustředění, vnímání svého těla a ohleduplnosti k ostatním.

Pomáhá při poruchách učení.

Živé děti zklidňuje, méně aktivní nenásilně povzbuzuje.

A jak vypadá hodina dětské jógy?

Trochu odlišně od dospělácké. Děti by měly mít pocit, že si hrají, baví se a cítí se uvolněně. Každá hodina začíná relaxací, soustředěním na dech a své tělo. Pak přijde na řadu rozcvička, při které se děti aktivně podílejí na tom, jaké cviky zařazujeme. Po té plynule přejdeme k ásanám a dalšímu cvičení a hraní. Při hodině používáme jógové karty, různé pomůcky, příběhy apod.

A co s sebou? Tričko a tepláky/legíny. Mikinu na relaxaci. Popřípadě podložku (jógamatku). Cvičky nepotřebujeme, cvičíme bosí.

Přihlašovat děti můžete přes email: info@jogamaya.cz v případě dotazů můžete také volat na tel.: 797 976 976, pokud to nezvednu, zavolám zpět, asi cvičím :).

Pokud se přihlásí alespoň 7 dětí, bude jóga otevřena, pak teprve dostanete pokyny k platbě na 10 lekcí, 100 Kč/hodina.

Čtvrtky od 6. 10. do 22. 12. včetně, mimo 27. 10. a 17. 11. 22

Osobní údaje Vaše i Vašeho dítěte jsou u mě v bezpečí, budu je zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy. Vyplněním přihlášky a prohlášení vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro vystavení faktury, přijetí dítěte do kurzu a zasíláním případných e-mailů ode mě.