Jóga pro děti ve věku cca 7 až 12 let

OD 16. ZÁŘÍ 2021 – čtvrtek od 16 hodin v tělocvičně (1.patro) v DC Dráček Nehvizdy.

Jóga přináší dětem radost.

Posiluje jejich sebevědomí, učí je uvolnění, soustředění, vnímání svého těla a ohleduplnosti k ostatním.

Pomáhá při poruchách učení.

Živé děti zklidňuje, méně aktivní nenásilně povzbuzuje.

A jak vypadá hodina dětské jógy?

Trochu odlišně od dospělácké. Děti by si měly hlavně hrát, bavit se a být uvolněné. Každá hodina začíná relaxací, soustředěním na dech a své tělo, k tomu nám pomáhají malí plyšový kamarádi. Pak přijde na řadu rozcvička, při které se děti aktivně podílejí na tom, jaké cviky zařazujeme. Po té plynule přejdeme k ásanám a dalšímu cvičení a hraní. Při hodině používáme jógové karty, krátké pohádky apod.

KOBRA
relaxace děti jóga
RELAXACE

Víte, jak se hraje na špagety, na nábytek, nebo na zvířátka, která můžeme vidět na louce? Že ne? Tak přijďte s námi cvičit jógu!

Budeme se na vás těšit :).

A kdo? No přeci já, Lucka, a moji malí kamarádi!

A kdy a za kolik? Od 16. 9. 2021 do konce ledna 2022, každý čtvrtek (mimo prázdnin), 17 lekcí za 1530 Kč.

A kde? V DC Dráček Nehvizdy Pražská 14, 1.patro (zvonek tělocvična/herna).

A co s sebou? Tričko a tepláky/legíny. Mikinu na relaxaci. Ručník pod hlavu. Popřípadě podložku (jógamatku). Cvičky nepotřebujeme, cvičíme bosí.

Přihlašovat se můžete přes email: info@jogamaya.cz v případě dotazů můžete také volat na tel.: 797 976 976, pokud to nezvednu, zavolám zpět, asi cvičím :). Nebo stačí uhradit částku, stáhnout přihlášku, vytisknout, vyplnit a přinést v první den cvičení.

Osobní údaje Vaše i Vašeho dítěte jsou u mě v bezpečí, budu je zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy. Vyplněním přihlášky a prohlášení vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro vystavení faktury, přijetí dítěte do kurzu a zasíláním případných e-mailů ode mě.