Jóga pro teenagery

ZNOVU ZAČÍNÁME 17.2.22 JÓGU PRO DĚTI cca OD 9 DO 14 LET – záložka jóga pro děti

Jóga přináší radost a uvolnění. Bystří smysly, posiluje sebevědomí ale i ohleduplnost k sobě i ostatním. Učí soustředění, vytrvalosti a vnímání svého těla.

O tělo je třeba pečovat po všech stránkách, protože jakou pozornost a návyky mu budeme dávat, tak se bude chovat a cítit, a my s ním. Tělo je naší součástí, a je důležité umět s ním komunikovat a zacházet.

Pokud chcete vědět jak na to, přijďte do hodin jógy. V hodinách si povídáme, procvičujeme tělo i dech, relaxujeme, posloucháme hudbu…

Co s sebou? Tričko a tepláky/legíny. Mikinu na relaxaci. Ručník pod hlavu. Cvičky nepotřebujeme, cvičíme bosí.Přihlašovat se můžete přes email: info@jogamaya.cz v případě dotazů můžete také volat na tel.: 797 976 976, pokud to nezvednu, zavolám zpět, asi cvičím :-). Nebo si stáhněte přihlášku, vytiskněte a vyplňte, uhraďte příslušnou částku a pošlete své dítě na hodinu s vyplněnou přihláškou 🙂

Osobní údaje Vaše i Vašeho dítěte jsou u mě v bezpečí, budu je zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy. Vyplněním přihlášky a prohlášení vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro vystavení faktury, přijetí dítěte do kurzu a zasíláním případných e-mailů ode mě.