Jóga pro teenagery

OD 16. 9. 2021 – čtvrtek od 17 hodin v tělocvičně (1.patro) v DC Dráček Nehvizdy

Jóga přináší radost a uvolnění. Bystří smysly, posiluje sebevědomí ale i ohleduplnost k sobě i ostatním. Učí soustředění, vytrvalosti a vnímání svého těla.

O tělo je třeba pečovat po všech stránkách, protože jakou pozornost a návyky mu budeme dávat, tak se bude chovat a cítit, a my s ním. Tělo je naší součástí, a je důležité umět s ním komunikovat a zacházet.

Pokud chcete vědět jak na to, přijďte do hodin jógy. V hodinách si povídáme, procvičujeme tělo i dech, relaxujeme, posloucháme hudbu…

Co s sebou? Tričko a tepláky/legíny. Mikinu na relaxaci. Ručník pod hlavu. Cvičky nepotřebujeme, cvičíme bosí.


Od 16. 9. 2021 do konce ledna 2022, každý čtvrtek (mimo prázdnin), 17 lekcí za 1530 Kč.


Přihlašovat se můžete přes email: info@jogamaya.cz v případě dotazů můžete také volat na tel.: 797 976 976, pokud to nezvednu, zavolám zpět, asi cvičím :-). Nebo si stáhněte přihlášku, vytiskněte a vyplňte, uhraďte příslušnou částku a pošlete své dítě na hodinu s vyplněnou přihláškou 🙂

Osobní údaje Vaše i Vašeho dítěte jsou u mě v bezpečí, budu je zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy. Vyplněním přihlášky a prohlášení vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro vystavení faktury, přijetí dítěte do kurzu a zasíláním případných e-mailů ode mě.